Koek en Zopietocht

23 januari 2027

We hebben een nieuwe startlocatie: Nationaal Landschap Centrum in Numansdorp!
Geheel in stijl van vroeger, toen je nog vaak kon schaatsen op natuurijs houden wij onze wandeltocht, de Koek en Zopietocht. De schaatsijzers mag je thuislaten en neem vooral gewoon je wandelschoenen mee voor een wandeltocht door de Hoeksche Waard.
Uiteraard bij onze rustpost de vuurkorf om lekker op te warmen en is er chocomel en koek, kortom het ultieme Koek en Zopie gevoel.

Afstanden en starttijden:

5, 10 en 15 km start om 08.30 tot 11.00 uur

25 km start om 08.30 tot 10.30 uur

Startlocatie:

Nationaal Landschap Centrum, Veerweg 1c, 3281 LX Numansdorp.

Medaille, mok met karabijnhaak, wandelkilometerboekje of kinderkaartje

Meteen bestellen bij je online inschrijving: Medaille (Eur 2,00), mok met karabijnhaak (Eur 5,00), wandelkilometerboekje (Eur 2,00) of een kinderkaartje voor kinderen t/m 12 jaar (Eur 2,00). Makkelijk!! Deze producten zijn natuurlijk ook bij de inschrijftafel verkrijgbaar.

De foto’s zijn van Kees van Ojink, Hans en Miranda Maijers en Gerard Rasens. Onze dank hiervoor.

Inschrijving is van 8 t/m 23 januari 2027

Inschrijfgeld:

Online via Wandel.nl: Eur 5,00 en KWbN leden ontvangen 1 Euro korting.

Ter plaatse bij de inschrijftafel: Eur 6,00 en KWbN leden ontvangen 1 Euro korting op vertoon van de Wandelvoordeelpas. Betaling kan per PIN of contant.

Groepen van 10 wandelaars of meer: vantevoren aanmelden via het e-mail adres: info@st-wandelsportdordrecht.nl. en aangeven hoeveel wandelaars van de groep er lid zijn van de KWbN.

Na afloop is een medaille verkrijgbaar voor 2 Euro.

En natuurlijk kan na afloop het wandelboekje worden gestempeld.

Foto’s 2026